Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met
