Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Fields
pt: Campos

en: Contains
pt: Contém

en: Case sensitive
pt: Maiúsculas e minúsculas

en: Autocomplete matching
pt: Preenchimento automático correspondente a

en: Starts with
pt: Começa com

en: Internationalization support
pt: Apoio à internacionalização
