Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s
