Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: Starts with
vi: Bắt đầu với
