Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
