Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb
