Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na
