Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
