Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Fields
nn: Felt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Starts with
nn: Startar med
