Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Fields
sv: Fält

en: Contains
sv: Innehåller

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Starts with
sv: Börjar med
