Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད
