Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Fields
da: Felter

en: Contains
da: Indeholder

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Autocomplete matching
da: Autocomplete matchning

en: Starts with
da: Starter med
