Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin
