Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Fields
fa: فیلدها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با
