Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa
