Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Contains
hi: मे हैं

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है
