Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Fields
id: Bidang isian

en: Contains
id: Mengandung

en: Case sensitive
id: Karakter sensitif

en: Autocomplete matching
id: Pencocokan otomatis

en: Starts with
id: Mulai dengan
