Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: Starts with
oc: Commence per
