Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od
