Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Contains
ro: Conține

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu
