Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan
