Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
