Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
