Text or Nodereference (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με
