Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj
