Text or Nodereference (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Fields
es: Campos

en: Contains
es: Contiene

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: Autocomplete matching
es: Concordancia de autocompletar

en: Starts with
es: Comienza con
