Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum

en: Starts with
is: Byrjar á
