Text list formatter (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Fields
ca: Camps

en: List type
ca: Tipus de llista

en: and
ca: i

en: Header 1
ca: Capçalera 1

en: Header 2
ca: Capçalera 2
