Text list formatter (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: List
hu: Lista

en: Fields
hu: Mezők

en: List type
hu: Lista típusa

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: and
hu: és

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Div
hu: Szakasz

en: Header 1
hu: Fejléc 1

en: Header 2
hu: Fejléc 2

en: Header 3
hu: Fejléc 3
