Text list formatter (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: List
it: Elenco

en: Fields
it: Campi

en: List type
it: Tipo di elenco

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: and
it: e
