Text list formatter (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: List
ru: Список

en: Fields
ru: Поля

en: List type
ru: Тип списка

en: Paragraph
ru: Параграф

en: and
ru: и

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Comma separated list
ru: Разделённый запятыми список

en: Header 1
ru: Заголовок 1

en: Header 2
ru: Заголовок 2

en: Header 3
ru: Заголовок 3
