Text list formatter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: List
da: Vis

en: Fields
da: Felter

en: List type
da: Listetype

en: Paragraph
da: Afsnit

en: and
da: og

en: CSS Class
da: CSS-klasse
