Text list formatter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: and
nl: en

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Header 2
nl: Kop 2

en: Header 3
nl: Kop 3
