Text list formatter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: List
sv: Lista

en: Fields
sv: Fält

en: List type
sv: Typ av lista

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: and
sv: och

en: Header 1
sv: Sidhuvud 1

en: Header 2
sv: Sidhuvud 2
