Text list formatter (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Fields
vi: Các trường

en: List type
vi: Kiểu danh sách

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: and
vi: và
