Text list formatter (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: List
de: Liste

en: Fields
de: Felder

en: List type
de: Listen-Typ

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: and
de: und

en: CSS Class
de: CSS-Klasse

en: Unordered HTML list (ul)
de: Ungeordnete HTML-Liste (ul)

en: Ordered HTML list (ol)
de: Geordnete HTML-Liste (ol)

en: Header 1
de: Kopfzeile 1

en: Header 2
de: Kopfzeile 2

en: Header 3
de: Kopfzeile 3
