Text list formatter (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: List
gl: Lista

en: Fields
gl: Campos

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: and
gl: e

en: Header 2
gl: Cabeceira 2

en: Header 3
gl: Cabeceira 3
