Text list formatter (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: List
fr: Lister

en: Fields
fr: Champs

en: List type
fr: Type de liste

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: and
fr: et

en: CSS Class
fr: Classe CSS

en: Header 1
fr: En-tête 1

en: Header 2
fr: En-tête 2

en: Header 3
fr: En-tête 3
