Text list formatter (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Fields
sk: Polia

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: and
sk: a
