Text list formatter (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: List
fi: Lista

en: Fields
fi: Kentät

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: and
fi: ja

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Select the view mode
fi: Valitse esitystapa
