Text list formatter (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: List
ja: リスト

en: Fields
ja: フィールド

en: List type
ja: リスト形式

en: and
ja: かつ

en: View mode
ja: ビュー・モード
