Text list formatter (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: List
oc: Listar

en: Fields
oc: Camps

en: List type
oc: Tipe de lista

en: and
oc: et

en: CSS Class
oc: Classa CSS

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
