Text list formatter (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: List
fa: سجل

en: Fields
fa: میدانها

en: List type
fa: نوع سجل

en: Paragraph
fa: فقره

en: and
fa: و

en: View mode
fa: نحوه نمایش
