Text list formatter (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: List
tr: Liste

en: Fields
tr: Alanlar

en: List type
tr: Liste tipi

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: and
tr: ve

en: View mode
tr: Görünüm kipi
