Text list formatter (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: and
bo: དང་

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
