Text list formatter (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Fields
cs: Pole

en: List type
cs: Typ seznamu

en: and
cs: a

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: View mode
cs: Režim zobrazení
