Text list formatter (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: List
es: Listado

en: Fields
es: Campos

en: List type
es: Tipo de lista

en: Paragraph
es: Párrafo

en: and
es: y

en: CSS Class
es: Clase CSS

en: Header 1
es: Cabecera 1

en: Header 2
es: Encabezado 2

en: Header 3
es: Encabezado 3
