Text list formatter (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Fields
lv: Lauki

en: List type
lv: Saraksta veids

en: and
lv: un

en: View mode
lv: Skata režīms
