Text list formatter (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: List
pl: Lista

en: Fields
pl: Pola

en: List type
pl: Typ listy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: and
pl: i

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Header 2
pl: Nagłówek 2

en: Header 3
pl: Nagłówek 3
