Text list formatter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: List
pt: Lista

en: Fields
pt: Campos

en: List type
pt: Tipo de lista

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: and
pt: e

en: CSS Class
pt: Classe CSS

en: Header 1
pt: Cabeçalho 1

en: Header 2
pt: Cabeçalho 2
